Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная Каталог предприятий Canon
О предприятии:

Canon  (зарегистрированно: 07.03.09)

В Україні корпорацію Canon представляє компанія Canon North-East Oy, головний офіс якої розташований у Фінляндії (Хельсінкі). Canon North-East здійснює маркетинг і збут продукції Canon у СНД і країнах Балтії. У 1995 році було відкрите представництво в Москві, а в 1998 році у Санкт-Петербурзі та Києві. На ринку Балтійського регіону Canon North-East реалізує свою продукцію за допомогою декількох дилерів, які працюють у безпосередньому контакті з головним офісом у Хельсінкі.
Компанія Canon займає ведучі позиції на ринку персональної й офісної копіювальної техніки, принтерів, факсів, які працюють із простим папером, багатофункціональних апаратів, фото- і відеотехніки. Для задоволення сучасних потреб у роботі офісу компанія Canon пропонує різноманітний асортимент струминних і лазерних принтерів, які дають змогу одержувати відбитки найвищого рівня; сучасну копіювальну техніку; компактні та прості в установці сервери друку, які забезпечують спільний доступ до ресурсів високопродуктивного лазерного мережного друку всім користувачам, чиї комп‡ютери підключені до мережі; а також багатофункціональні пристрої «Усе в одному», які поєднують у собі принтер, копіювальний апарат і сканер, що дозволяє заощадити час, простір і кошти.
Компанія Canon підтримує і розвиває велику мережу центрів сервісного обслуговування й підтримки, які надають гарантійне, післягарантійне і договірне обслуговування продукції Canon у країнах СНД і Балтії.


Адрес: Мечнікова вул. 2, вхід А, 20-ий повер
Страна: Украина
Регион: Киевская область
Город: Киев
Телефон: 8 (044) 490-25-95
Мобильный:
Факс: 8 (044) 490-25-98
E-mail:
Сайт:

Категории предприятия:
Бытовая Техника Фотоаппараты и фототехника


Товары и услуги предприятия:

Данные о товарах и услугах этой фирмы отстутсвуют
Товары и услуги необходимые предприятю:

Данные о товарах и услугах необходимых этой фирме отстутсвуют
Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28