Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная Каталог предприятий ТОВ «Фірма ТКД»
О предприятии:

ТОВ «Фірма ТКД»   (зарегистрированно: 07.03.09)

Співпраця з нашою фірмою дозволяє оперативно і з мінімальними затратами отримати необхідні Вам високоякісні КОМПЛЕКТУЮЧІ ВИРОБИ .

Чому неодмінно ТКД ?
ВИБІР
У нас Ви можете заказати практично БУДЬ – ЯКІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ВИРОБИ, які виробляються на території СНД та імпортні. ПЗ і рік випуску– згідно Вашого замовлення.
ОПЕРАТИВНІСТЬ
Завдяки нашим тісним зв’язкам із заводами- виробниками і постачальниками комплектуючих виробів, замовлена Вами продукція постачається у найкоротші терміни, можливо навіть на день оплати за попередньою домовленістю.
ПРОФЕСІЙНІСТЬ
Окрім 6-8 років праці у «Фірмі ТКД», наші співробітники мають десятки років стажу у відділах комплектації великих радянських підприємств радіоелектронної промисловості. Вони можуть кваліфіковано відповісти на будь-яке Ваше запитання або підказати вирішення проблеми (наприклад, знайти заміну важкодоступній або не зовсім відповідній потрібним характеристикам деталі).
ЦІНА
Завдяки оптимальній структурі підприємства та високій швидкості виконання замовлень „Фірма ТКД” може запропонувати Вам оптимальну ціну.
НАДІЙНІСТЬ
«Фірма ТКД» має репутацію порядного ділового партнера. Згідно з угодою з Міністерством Оборони України „Фірма ТКД” має представника замовника. Ми постачаємо вироби, на які розповсюджуються гарантійні обов’язки підприємств - виробників.

АВТОРИТЕТ
Наше підприємство постачає комплектуючі вироби таким флагманам електронної промисловості України, як Київприлад, заводам «Буревістник», ім. Артема, ЗТТ «Електрон», «Лорта», «Авіаконтроль», «Зоря» і інші, а також підприємствам – розробникам нової техніки, підприємствам Укртелекома, експлуатаційним і ремонтним службам.
Підприємства Росії і Білорусії: ПО «Моноліт» (м. Вітебськ), АТ «Стріла» (селище Сузємка Брянської обл.), ВАТ «Завод Магнєтон», АТВТ «Завод «Мєзон» (м. Санкт-Петербург), ТОВ «Резистор» (м. Арзамас), «Владикавказький завод «Біном»» та інші довірили нам представляти їхні інтереси в Україні. ТКД також має добре налагоджені зв’язки із багатьма іншими виробниками і постачальниками комплектуючих виробів ближнього і дальнього зарубіжжя.


Адрес: бульвар Ивана Лепсе, 8
Страна: Украина
Регион: Киевская область
Город: Киев
Телефон: (044) 408-70-45, 497-72-89, 454-11-31
Мобильный:
Факс: (044) 408-70-45, 497-72-89, 454-11-31
E-mail: tkd@iptelecom.net.ua
Сайт: http://www.tkd.com.ua

Категории предприятия:
Электронные компоненты и системы Электронные компоненты


Товары и услуги предприятия:

Товары к продаже:
Логотип предприятия
Реле ДП 12 БГ0.452.001 ТУ  (ТОВ «Фірма ТКД» )
Реле электромагнитные поляризованные
Товары и услуги необходимые предприятю:

Данные о товарах и услугах необходимых этой фирме отстутсвуют
Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28