Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная Каталог предприятий "Хрещатик"
О предприятии:

"Хрещатик"  (зарегистрированно: 23.05.09)

Відкрите акціонерне товариство
Комерційний банк "Хрещатик"

Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже шість років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема останні роки “Ernst&Young”.
Банк має рейтинги міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, які відповідно до шкали рейтингів цього агентства такі: рейтинг підтримки — 4, довгостроковий та короткостроковий рейтинги — на рівні „В”, індивідуальний рейтинг — „D/E”, рейтинг підтримки - 4. Прогноз за всіма рейтингами стабільний, підтверджено 17.04.06 та 22.09.06.
Банк має також рейтинги міжнародної рейтингової агенції Moody’s/Москва. Прогноз по всіх рейтингах стабільний.
Рейтинговим агентством ТОВ «Кредит-Рейтинг» 21 квітня 2005 р. банку «Хрещатик» присвоєно довгостроковий рейтинг «UaA».

Місія банку. Забезпечити потреби кожного клієнта, приватного або корпоративного, у банківських послугах високої якості і надійності, розвиток на цій основі ефективного банківського бізнесу, який би забезпечував захист і постійний приріст вкладених у нього коштів клієнтів та акціонерів.

Стратегічна мета банку. Створення великого системного, надійного, стабільного прибуткового універсального банку шляхом створення гнучкої, адекватної до обстановки, що швидко змінюється, системи управління банком. Входження банку до групи 15-ти найбільших банків.

Мережа банку складається з 112 установ по Києву та в інших регіонах України.

Основні фінансові показники станом на 01.01.07: чисті активи – майже 3,625 млрд грн, фінансовий результат за 2006 р. – понад 32,4 млн грн, кредитно-інвестиційний портфель – 2,71 млрд грн, балансовий капітал — майже 352,1 млн грн, у тому числі статутний капітал 250 млн грн.

Банк “Хрещатик” є членом:
◊Асоціації українських банків;
◊ Українського кредитно-банківського союзу;
◊ Української міжбанківської валютної біржі;
◊ міжнародних платіжних систем MasterCard WorldWide, VISA International;
◊ Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП);
◊ Української міжбанківської асоціації членів Europay International;
◊ систем термінових грошових переказів MoneyGram, Анелік, Швидка пошта;
◊ міжнародних міжбанківських систем S.W.I.F.T. і Reuters’2000;
◊ Першої фондової торговельної системи (ПФТС);
◊ Депозитарію ВАТ “Міжрегіональний фондовий союз”;
◊ Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банк “Хрещатик” має кореспондентські відносини з понад 70 банками у США, Західній Європі, Азії, Росії, Білорусі, Україні, країнах Балтії та СНД, в яких відкрито понад 200 рахунків типу “лоро-ностро” у дванадцяти валютах.

Свідченням міжнародного визнання банку як професіонального оператора фондового ринку стало залучення його як співменеджера з розміщення зовнішніх позик столичної влади в іноземній валюті: в сумі 150 млн дол. поряд з лід-менеджерами — Drezdner Kleinwort Wasserstein, J.P.Morgan, UBS у 2003 р. та у сумі 200 млн дол. поряд з лід-менеджерами Deutsche Bank і Morgan Stanley у 2004 р.
Банк Хрещатик” — інвестиційно орієнтований банк. З 2002 року здійснив п’ять власних випусків облігацій на суму 135 млн.грн. У 2005 році банк першим з фінансових установ здійснив випуск на суму 100 млн.грн., який успішно розмістив серед вітчизняних та іноземних інвесторів.
Сьогодні банк є одним з найбільших операторів на ринку послуг по випуску муніципальних облігацій. Банк став переможцем тендерів, успішно випустив та розмістив облігації для міст України:
м. Києва на суму 100 млн грн,
м. Донецька на суму 20 млн.грн. та 45 млн грн,
м. Івано-Франківська на суму 5,5 млн грн,
м. Вінниці на суму 20 млн грн,
м. Комсомольська на суму 8 млн грн.

Банк виступив лід-менеджером з випуску та розміщення облігації для корпоративних клієнтів на суму близько 100 млн грн, серед яких: ТОВ КБ “Актив-Банк”, ВАТ КБ “Капітал”, ВАТ “Промекономбанк”, ЗАТ “ТАС-ІНВЕСТБАНК”.

За дослідженнями міжнародної рейтингової агенції Standard&Poor’s банк розділив перше місце з Укрексімбанком як найпрозоріша та інформаційно відкрита фінансова установа України.

За рейтингом ділового видання «Гвардія 500» банк посідає:
за обсягом кредитів, виданих корпоративному сектору – 20 місце.
За рейтингом «Топ 100»:
за обсягом іпотечних кредитів, виданих фізичним особам – 7 місце,
за обсягом споживчого кредитування – 9 місце.

За рейтингом банків міста Києва, представленим фінансово-економічним інтернет-порталом news.elcomart.com, що характеризує якість основних банківських послуг, зручність управління рахунками і можливість економити час клієнта, а також наявність таких додаткових послуг, як он-лайн транзакції і мобільний банкінг, банк “Хрещатик” посів 6-е місце у двадцятці кращих фінансових установ столиці, випередивши такі банки, як УкрСиббанк, Укргазбанк, Укрпромбанк, Укрсоцбанк, банк “Фінанси і кредит”, Брокбізнесбанк та ін.

За інформацією Національного банку України “Про розподіл банків на групи” станом на 01 січня 2007 року банк “Хрещатик” увійшов до другої групи, до якої належать банки з активами понад 1,3 млрд грн.

Адреса: Україна, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 8 а
Інформаційно-довідкова служба: (+ 38 044) 490-2500
«Гаряча» безкоштовна лінія 8-800-500-21-20 (цілодобово)


Адрес: вул. Хрещатик, 8 а
Страна: Украина
Регион: Киевская область
Город: Киев
Телефон:
Мобильный: 8-800-500-21-20
Факс:
E-mail:
Сайт: www.xcitybank.com.ua

Категории предприятия:
Фисансовые улуги Банки


Товары и услуги предприятия:

Данные о товарах и услугах этой фирмы отстутсвуют
Товары и услуги необходимые предприятю:

Данные о товарах и услугах необходимых этой фирме отстутсвуют
Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     
     E-mail - topbizua@ya.ru
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28