Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная Каталог предприятий Киевская международная фондовая биржа, ОАО
О предприятии:

Киевская международная фондовая биржа, ОАО  (зарегистрированно: 07.03.09)

ВАТ "Київська міжнародна фондова біржа" була зареєстрована Постановою Кабінету Міністрів України в„– 341 від 15 травня 1995 року та Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі - ДКЦПФР) від 3 липня 1997 року. Засновниками Біржі є 27 недержавних юридичних осіб, серед яких ряд провідних комерційних банків та відомих операторів фондового ринку України. Статутний фонд Біржі - 3 000 000 грн., сформований за рахунок простих іменних акцій номінальною вартістю 10 грн. Біржа створена, як недержавний ринковий інститут загальнонаціонального значення для роботи на ринку цінних паперів, в основу організаційної структури якого покладені світові стандарти торгівлі, що необхідні для обслуговування міжнародних потоків фінансових інструментів. Діяльність Біржі здійснюється при використанні найсучаснішої методологічної та інформаційно-технічної бази.
Починаючи з липня 1996 року Біржа підтримує приватизаційні процеси в Україні шляхом проведення щотижневих аукціонних торгів з продажу державних пакетів акцій підприємств, що приватизуються. Також Біржа активно займається розвитком вторинних торгів цінними паперами, де проводяться торги акціями відкритих акціонерних товариств та іншими фінансовими інструментами між 78 брокерськими конторами Біржі. З липня 1998 року Біржа почала діяти, як саморегулівна організація на фондовому ринку України та на даний момент об‡єднує найбільшу кількість професійних учасників фондового ринку - 236 торговців цінними паперами. На сьогоднішній день Біржа відіграє першорядну роль у розвитку біржового ринку в Україні та протягом останніх років входить до трійки фондових бірж України за обсягом торгів і кількістю виконаних біржових угод.
Перспективним напрямом своєї роботи Біржа вважає проведення лістингу цінних паперів та інших фінансових інструментів українських емітентів, формування так званого інституту "блакитних фішок", як однієї з необхідних умов допуску до обігу цінних паперів за кордоном, забезпечення прозорості фондового ринку, досягнення високих стійких котирувань на цінні папери України.


Адрес: 03150, м. Київ, вул. Димитрова, 5-б (другий поверх).
Страна: Украина
Регион: Киевская область
Город: Киев
Телефон: (380-44) 490-57-88
Мобильный:
Факс: (380-44) 490-57-88, 490-57-89
E-mail: t_gunina@kise-ua.com, m_Dolomyna@kise-ua.com
Сайт: kise.com.ua

Категории предприятия:
Фисансовые улуги Фондовый рынок


Товары и услуги предприятия:

Данные о товарах и услугах этой фирмы отстутсвуют
Товары и услуги необходимые предприятю:

Данные о товарах и услугах необходимых этой фирме отстутсвуют
Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28