Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная Каталог предприятий АРХЕТОН,Проектна фірма
О предприятии:

АРХЕТОН,Проектна фірма   (зарегистрированно: 07.03.09)

Проектна фірма АРХЕТОН була заснована у 1991 році архітектором Ричардом Чаплею, що в даний час є Головою Правління. Дванадцять років тому наш колектив нараховував лише кілька людей. Тепер наша фірма - це велике проектне бюро, у якому працює кілька десятків фахівців найкращого класу різних галузях.
Крім власного проектного бюро з професійним колективом 20 архітекторів, ми маємо також галузеві майстерні і низку спеціалізованих відділів, які підтримують широкий обсяг діяльності фірми.
У нашій роботі ми користуємося інтегрованою системою комп‡ютерного проектування, яка дозволяє підготувати повну технічну документацію, починаючи з вступної концепції, закінчуючи готовим робочим проектом. Ми маємо устаткування найвищого класу і програмне забезпечення, яке гарантує реалізацію реалістичних візуалізацій об‡єктів та анімацій. Проектна документація, що розроблюється в нашому проектному ателье, відповідає найкращим стандартам Європейського співтовариства.
Проектна діяльність фірми АРХЕТОН охоплює односімейні будинки, багатосімейне житлове будівництво, комунальні будинки і містобудівельні проекти для інституціональних інвесторів. У нашій комерційній пропозиції нараховується більш ніж 800 готових проектів односімейних будинків. Співпрацюючи з фахівцями всіх галузей, ми виконуємо комплектну документацію, необхідну в інвестиційному процесі. Комплект нашої документації складається: з архітектурної і конструкційної частин, електричних і санітарних установок. У Польщі ми продаємо щорічно більше 10 000 проектів, а на сьогоднішній день наша фірма має 20% участі на польському ринку продажу готових проектів у сегменті односімейного будівництва. Дотепер нам довірили понад 70 тисяч інвесторів, які придбали наші архітектурні концепції. Це вплинуло на той факт, що фірма АРХЕТОН завоювала позицію лідера в області проектів для житлового будівництва.
Крім бюро АРХЕТОН у Кракові, у нас є ще 5 відділів і проектних ательє в найбільших містах Польщі, таких як: Варшава, Лодзь, Познань, Вроцлав і Катовіце. Два роки ми вже працюємо на німецькому ринку. Крім цього, проекти АРХЕТОН присутні на ринках Литви, Латвії та Естонії. Наші проекти користуються також великим інтересом і серед клієнтів з України. Для полегшення доступу до нашої комерційної пропозиції ми відкрили філію нашої фірми і в Україні, разом зі створенням мережі українських фірм, які співпрацюють з нами.


Адрес: вул.Новозабарська, 2/6, oф. 412
Страна: Украина
Регион: Киевская область
Город: Киев
Телефон: (044) 501 89 71, 501 91 41
Мобильный:
Факс: (044) 464 19 01
E-mail:
Сайт:

Категории предприятия:
Проектные работыПроектные работы


Товары и услуги предприятия:

Данные о товарах и услугах этой фирмы отстутсвуют
Товары и услуги необходимые предприятю:

Данные о товарах и услугах необходимых этой фирме отстутсвуют
Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28