Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

28 - 30 листопада 2017 года в г.Львов состоится агро выставка "EuroAGRO"

lorem

Зважаючи на динаміку аграрного сектору та постійний його приріст, як підтвердження минулого року в Україні було зібрано рекордний (64,2 млн тонн) урожай зернових, що створило платформу для настільки ж рекордного (41,6 млн тонн) експорту, налагоджено постачання продукції АПК на нові ринки збуту. А також цьогоріч Україна зробила вагомий крок у європейське майбутнє, ми отримали безвізовий режим та нові можливості розвивати та поширювати власний продукт на теренах Європи. Тому зважаючи на важливість подальшого закріплення такої стійкої позиції, розвитку та вдосконалення українського агроринку організатор міжнародних спеціалізованих виставок серії «Галицькі експозиції» ПрАТ «Гал-ЕКСПО», м. Львів та організатор однієї з найбільших виставок сільськогосподарської техніки в Європі «AGROTECH» компанія Targi Kielce S.A. вже вдруге спільно проводять Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO» , яка відбудеться 28-30 листопада 2017 року у ВЦ «Південний-Експо» (м. Львів, вул.Щирецька,36)
В минулому році виставку EuroAGRO відвідало 3 000 спеціалістів аграрного ринку, брали участь понад 80 українських компаній та більше 30 компаній з Республіки Польща.
EuroAGRO – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники матимуть можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку, знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві, обговорити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок.
Міжнародна агропромислова виставка відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту агропромислового розвитку Львівської області, ТОВ «РСП «ШУВАР», Торгового відділу сприяння торгівлі та інвестицій посольства Республіки Польща в Києві, Товариства «Інтеграція Європа-Схід», Львівської Аграрної Палати, профільних організацій та асоціацій Республіки Польща, численних профільних ЗМІ.
Запрошуємо всіх бажаючих до участі та співпраці!
Контакти Оргкомітету:
(032) 297-06-28, 0676758318 /e-mail: expo1@galexpo.lviv.ua / http://www.galexpo.com.ua/agro/

28.09.2017

Источник: http://www.galexpo.com.ua/agro/

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     
     E-mail - topbizua@ya.ru
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28