Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

Выставка elcom 2017

Приймаючи до уваги затребуваність і перспективність використання енергії сонця в нашій країні, компанією «Євроіндекс» було прийняте рішення виділити цей напрямок в окрему виставку у форматі першої промислової міжнародної спеціалізованої виставки - SOLAR Ukraine 2018.
В даний час ринок сонячної енергетики в Україні розвивається і демонструє швидкі темпи зростання всіх сегментів (матеріали, обладнання, технології, інсталяції, девелопмент і т.ін.) і має достатній потенціал для майбутнього зростання згідно з Енергетичною стратегією України  (від менш 1 ГВт в 2017 рр. До більш ніж 5 ГВт в перспективі до 2020 р.).
Початок стрімкого розвитку «сонячного» сегменту енергетичного ринку в Україні було покладено в 2009 р з моменту прийняття на державному рівні пакетів законодавчих актів, що забезпечують гарантії, умови і преференції виробникам обладнання та технологій, інсталяторам, юридичним і фізичним особам всіх форм власності, які експлуатують енергію сонця, як для власних потреб, так і для бізнесу.
Так, багато учасників виставки elcomUkraine мають «сонячну» складову свого бізнесу, як один із напрямів диверсифікації і підвищення стійкості ринкових позицій. Беручи до уваги затребуваність і перспективність використання енергії сонця в нашій країні, компанією «Євроіндекс» було прийнято рішення виділити цей напрямок в окрему виставку, з окремим входом, в форматі 1-ої промислової, міжнародної та спеціалізованої виставки - SOLAR Ukraine 2018.
SOLAR Ukraine 2018 - представить: сонячні фотоелементи та модулі; інвертори; системи зберігання сонячної енергії; системи моніторингу, вимірювання та управління; сонячні прилади; PV-компоненти; монтажні системи і пристосування; матеріали і компоненти для виробництва сонячних фотоелементів; сонячні електростанції; експлуатацію та технічне обслуговування сонячних електростанцій; проектування і розробку сонячних електростанцій.
Цільова аудиторія виставки: компанії виробники обладнання для сонячної генерації; підприємства інсталятори сонячних станцій; підприємства, що здійснюють девелопмент з використанням сонячних технологій; представники страхових і банківських інституцій; організації, які реалізують комплексні рішення в сонячній генерації; підприємства, які розробляють технології монтажу сонячних елементів; суб'єкти господарювання всіх форм власності, які використовують сонячну генерацію для власних потреб; фінансові компанії, фонди, котрі інвестують в сонячну генерацію.
Сьогодні Україна - один з найбільш привабливих ринків для інвестування в сонячну енергетику. Так, максимально вигідно підключитися з використанням «Зеленого тарифу» до кінця 2019 року.
Більш ніж двадцятирічна історія проведення elcomUkraine - це колосальний досвід і історія, де зароджуються і формуються нові ринки, трансформуються або вмирають технології, впроваджуються інновації. Виставка, як живий ринковий організм, розвивається і трансформується, переслідуючи головну мету: бути корисним бізнес-майданчиком для своїх експонентів.
Не пропустіть важливу подія, яка ставить собі за мету зібрати на єдиному майданчику український енергетичний ринок! Будемо раді бачити вас серед наших учасників і відвідувачів!

05.12.2017

Источник: http://elcom.ua/

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     
     E-mail - topbizua@ya.ru
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28