Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

Машинобудування. Металургія - 2018

Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у щорічній 26-й міжнародній спеціалізованій виставці промислових рішень «Машинобудування. Металургія - 2018» та 14-й спеціалізованій виставці-конференції «Литво - 2018», що відбудуться у Запоріжжі з 22 по 24 травня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац».
 
    Запорізький форум – ефективна платформа для успішних презентацій технічних новинок в галузях машинобудування, металургії, ливарних технологій, енергетики, автоматизації, IT-рішень. За роки проведення став значною промисловою подією як в масштабах регіону, так і всієї країни. Щорічно виставки об’єднують сотні підприємств з усіх регіонів України, а також представників закордонних компаній.
    Розвиток індустріального потенціалу країни, втілення нових інструментів в управління та виробництво, розширення географії ділового партнерства – ключові завдання для всіх учасників заходу.
Відома індустріальна потужність регіону, сучасна виставкова інфраструктура, можливість отримати комплексні послуги – ключові складові ефективності запорізької виставки.
    Наша організація завжди буде підтримувати вашу активну позицію на ринку та всебічно сприяти ефективному просуванню бізнес-інтересів українських компаній та їх партнерів. Маємо за честь запросити до плідного співробітництва та завірити в нашому благонадійному партнерстві.

17.12.2017

Источник: www.expo.zp.ua

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     
     E-mail - topbizua@ya.ru
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28