Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

Пост-реліз Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2020 & Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2020

Попри карантин, який безумовно вніс корективи в процес підготовки та проведення заходів, відбулось безліч продуктивних зустрічей, підписано десятки вигідних угод, експоненти отримали максимальний ефект від участі.
Оскільки напрямки виставок доповнювали один одного і створювали сприятливу ділову атмосферу, відвідувачі та учасники мали унікальну можливість розширити бізнес-контакти. Учасники представили новинки та кращі зразки продукції, знайшли нових клієнтів та підтримали репутацію успішного гравця ринку, а також визначали перспективні напрями розвитку. Відвідувачі протягом трьох днів мали нагоду поспілкуватися з учасниками, дізнатись останні тренди та зробити вигідні замовлення.
На FoReCH 2020 традиційно були представленні чай, кава та кавове обладнання; заморожені продукти, риба, морепродукти; меблі та інтер’єрні рішення для ресторанів, кафе, барів; текстиль для сегмента HoReCa; посуд, аксесуари; автоматизація, програмне забезпечення, технічні рішення для клінінгу в сегменті HoReCa.
На IFFIP 2020 були представлені технології, обладнанням та інгредієнти для харчової промисловості, хлібопечення, виробництва кондитерських виробів; технології та обладнання для виробництва пакувальних матеріалів, тари та упаковки, дозування, фасування, закупорювання та інших операцій; тара та упаковка, допоміжні матеріали; пакувальні матеріали; поліграфічна продукція; етикетки, матеріали та обладнання для їх виробництва.
FoReCH&IFFIP 2020 у цифрах та фактах:
загальна експозиційна площа понад 6 600 кв.м
Більше 150 компаній-учасниць.
Учасники з 7 регіонів України: місто Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Одеська та Харківська області та дві іноземні компанії з Німеччини та Чехії.
Понад 5 000 професійних відвідувачів.
Практичні майстер-класи від шефів, семінари конкурси та презентації.
Участь основних лідерів ринку, які представляють обладнання, технології та продукти харчування для сегмента HoReCa в Україні: Перша чарівна скриня, Discaf, FRITSCH, KUMKAYA, MERX, MIWE, OMAG, R.P.S., SISPRO, VAP, VOVA, Епіцентр, Пак-Трейд та багато інших.
ВПЕРШЕ на FoReCH за підтримки Barista Games відбувся BREW BATTLE та VEGAN LATTE ART BATTLE.
Експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH та форум харчової промисловості та упаковки IFFIP традиційно привертали увагу фахівців своєю актуальною та насиченою бізнес – програмою. Вона включає семінари, майстер-класи, презентації, конкурси та інші заходи.
Найбільш знакові заходи на FoReCH&IFFIP 2020:
24 вересня в рамках IFFIP 2020 відбувся Всеукраїнський з’їзд «ЖИТТЯ ПІСЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР: ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЮЧОЇ СИСТЕМИ ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕЧНОСТІ». Це була дійсно масштабна подія для фахівців із безпечності та якості харчових продуктів, оскільки зал був максимально заповнений, а виступи спікерів супроводжувалися активними діалогами та дискусіями.
Постійний партнер виставки IFFIP – Клуб пакувальників спільно з організаторами виставки провели церемонію нагородження переможців Всеукраїнських конкурсів на кращу упаковку «Українська зірка упаковки 2020», «Українська етикетка 2020» та «Упаковка майбутнього 2020». Цього року в конкурсах взяли участь 52 зразки упаковки та етикетки з 23 українських підприємств з 12 міст та 53 зразки упаковки молодих дизайнерів із 10 навчальних закладів із 4 міст України. Переможці з 19 підприємств отримали почесні призи та дипломи переможців. Серед переможців: АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" (уже 16-а нагорода), Рубіжанський картонно-тарний комбінат (10-а нагорода), ВТК Полімерцентр (перша нагорода), Витал Пак (перша нагорода). Серед студентів, диплом за І місце отримала Ганна Мачинська з НАОМА.
Всеукраїнська асоціація пекарів спільно з організаторами виставки провела конференцію «Сучасний стан і вимоги законодавства до виробництва хлібопекарської галузі». Обговорювали актуальні питання якості та безпечності хлібобулочних виробів з метою підвищення конкурентоспроможності українського хлібопечення. В ході роботи конференції відбулося вручення нагород учасникам Всеукраїнського Конкурсу хлібобулочної продукції у номінаціях: «Кращий здобний виріб 2020» «Кращий хліб із суміші житнього та пшеничного борошна заварний 2020» та «Краща упаковка хлібобулочних виробів 2020».
Два дні в рамках виставки FORECH тривав BREW BATTLE – батл на приготування кращого кавового напою методом ручного заварювання. Усього в батлі взяли участь 24 баристи з різних міст України, які змагалися у приготуванні кави трьома методами ручного заварювання: AeroPress, Hario V60 і Clever Dripper. Перемогу в BREW BATTLE здобув бариста із Запоріжжя Євген Бабко (кав’ярня Jays Coffee Brewers).
В останній день виставки під гучні вболівання відбувся VEGAN LATTE ART BATTLE – батл, в якому учасники готували напої з лате-артом, використовуючи суперфуди Fonte та рослинні напої Alpro (тобто без кави та молока). Головний приз дістався київському баристі з кав’ярні Paragraph Coffee Владиславу Іващенко.

Дирекція FoReCH&IFFIP 2020 висловлює щиру подяку учасникам, партнерам і гостям за інтерес до виставки! Успішне проведення виставок це наш спільний успіх, яким ми довели, що бізнес функціонує, а життя триває. До зустрічі на FoReCH 2020 та IFFIP 2020 у Міжнародному виставковому центрі, м. Лівобережна!
Слідкуйте за новинами FoReCH та IFFIP на:
Facebook-сторінках: www.facebook.com/InternationalForech
www.facebook.com/IFFIP.InternationalExhibition
Офіційних сайтах: www.forech.kiev.ua
www.iffip.kiev.ua

06.10.2020

Источник: https://www.iffip.kiev.ua/ru/

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     
     E-mail - topbizua@ya.ru
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28