Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

28 серпня за участю в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Органічні рекорди України»
Так, відвідувачі змогли побачити світлини рекорду, встановленого під час проведення Агропорту у Львові, коли 20 кухарів – членів асоціації «Західна Шеф Група» приготували 3906 кг органічної гречаної каші з м’ясом та грибами. Також достойне місце на виставці отримав медовик-рекордсмен, площею 11,27 кв.м, що було приготований в рамках 5-ї річниці Агропорту у Харкові. Третім південним рекордсменом на експозиції став органічний кизиловий морс, що було зварено під час Херсонського Агропорту і для виготовлення понад 110 літрів якого було використано близько 20 кг органічного кизилу та 20 кг цукру.
Крім того, на фото виставці були продемонстровані спогади з Національного павільйону на виставці Biofach 2019, де Україна була презентована вшосте. Саме цього разу Україна на цьому заході представила рекордний асортимент національної української продукції від рекордної кількості виробників. І все це відбувалося на фоні найбільшого за всі часи українських павільйонів Національного прапора.
Після вітального слова Ольги Трофімцевої за участю організаторів – ГС «Органічна Україна» та Agroportex.Bio, – відбулося вручення подяк за органічні рекорди України. “Ми раді, що сьогодні зібралася рушійна сила органічних виробників”, - зауважила Олена Березовська, президент ГС «Органічна Україна».
Нагадаємо, що експозиція не закінчується однім днем – фотовиставка триватиме у приміщенні Мінагрополітики до 27 вересня, а далі поїде на АГРОПОРТ Схід Харків 2019, який відбудеться у Харкові 10–12 жовтня.

- Цими рекордами ми хотіли продемонструвати, що з української органічної продукції можна приготувати будь-які страви. І нам це вдалося. Ми пропонуємо нести цю культурі далі в маси й Харків першій хто готовий прийняти естафету. Експозицію вже чекають на всіх партнерських локаціях та подіях Агропорту Схід: Інвестиційному форумі, Оперному театрі та звичайно ж в аеропорту. І я сподіваюсь, що нас підтримують інші регіоні,– підсумував Генеральний менеджер проєкту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко

30.08.2019

Источник: www.agroport.ua

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28