Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

Сьогодні відбувається історична подія – злука аграрної галузі – в лиці Агропорту та балетної трупи Схід Opera,#КультФермерства– спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів - старту 144 театрального сезону ХНАТОБ / СХІД OPERA та завершення 6-го аграрного сезону Агропорт2019

– Шість років поспіль Агропорт всіляко сприяв тому, аби стерти грань між мистецьким та аграрними заходами та об’єднати їх, адже agriculture – це і є культура ведення сільського господарства, – зауважив генеральний менеджер Agroport Ukraine, Дмитро Титаренко.– І нам це успішно вдавалося завдяки тим ініціативам та заходам, які ми перші впроваджували з партнерами з різних галузей – це і органічні рекорди, і покази фільмів під час аграрних подій, і вишукані вечори з відзнаками, і фейшен-покази та багато іншого.
Так! Дійство, яке спільними діями створили організатори перевищили усі очікування. У фойє театру під акомпанемент скрипалів та віолончелістів - гостей зустрічала фотовиставка Органічні рекорди України, яка нагадаємо була вперше презентована наприкінці серпня у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України. Друга частина – це презентація анімаційних малюнків «Органік Це...» - пародія на всім відому історію «Love Is...». А об’єднала все фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне».
Експозиція триватиме до 20 жовтня та стане частиною ще однієї культурної події – Agroport Awards, нагородження найкращих аграрних підприємств, що відбудеться 10 жовтня в перший день роботи форуму-виставки Agroport East Kharkiv 2019.

Однак, найцікавіше, як завжди відбулося безпосередньо у Великій залі театру. На найбільшій сцені країни воєдино злилися два світи – два важливих для України культурні пласти AgriCultureта «Високе мистецтво» – і возз’єдналися вони шляхом кінематографу та дивовижної театральної постановки від балетної групи Схід Opera.

– Я вдячний усім учасникам проекту за те, що завдяки їм ми з вами маємо можливість відчути поєднання культури. Культури яка є та має бути в кожній галузі – як культура виробництва так і споживання, – наголосив генеральний директор ХНАТОБ Олег Орищенко.

Довідка:

АГРОПОРТ (http://agroport.ua/) - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за участю Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках Всесвітнього дня продовольства. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Більше фото за посиланням https://agroport.ua/2019/09/30/культ-фермерства-аграрна-премєра/?fbclid=IwAR1Z7q-WfsSfX17tEvrkBVRbtPKGdjh15y7w3IY1Cdqs6K8nvv81HnkaImc

01.10.2019

Источник: https://agroport.ua/2019/09/30/культ-фермерства-аграрна-премєра/?fbclid=IwAR1Z7q-

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28