Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

Drone.UA представить на It-Corner флагман від DJI - P4 Multispectral!


Він постачається із встановленою мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створенню карт розподілу біомаси по полю. Це перше мультиспектральне рішення від торгової марки DJI, яке поставляється на український ринок і ексклюзивний пристрій від світового лідера ринку безпілотних рішень, який буде представлений у рамках It-Corner.
На даний момент передзамовлення на пристрій вже розміщені кількома масштабними компаніями в Україні. Новий дрон буде призначений як для проведення обмірних робіт, так і для виконання задач по точному землеробству. Модель P4 Multispectral постачається разом з високоточним GPS-приймачем з RTK технологією, що дозволяє отримувати точність зображення і результуючого матеріалу до одного сантиметру. А також надає можливість проведення надточних обмірних робіт із створенням карт рельєфу полів.
Особливістю нового дрону є можливість одночасного використання з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування, зокрема з дронами напрямку Agras.
У рамках виставки буде представлена нова логіка роботи сільськогосподарських дронів. Під час одного виїзду бригади операторів безпілотних технологій буде здійснюватись сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрону. Таким чином, швидкість виконання сільськогосподарських операцій скоротиться, а затрати на логістику будуть зменшені. Вже зараз комплексне використання дронів у сільському господарстві дозволяє зменшити вартість застосування технологій на рівень, що відповідає класичним внесенням засобів захисту рослин за допомогою прицепних чи самохідних обприскувачів. При цьому точність внесення виходить вища і на полях відсутні проходи техніки, що дозволяє зекономити до 4% майбутнього урожаю.
Саме на It-Corner 2019, компанія Drone.UA прагне передати унікальну новинку від DJI в руки фермерів, агрономів, що працюють в сільському господарстві, щоб допомогти їм управляти своїми земельними ресурсами більш ефективно. Приходьте та випробовуйте новий над
точний дрон P4 Multispectral вже 29-31 жовтня у МВЦ! Буде видовищно!
Безкоштовне запрошення на на It-Corner 2019 за посиланням : http://bit.ly/2oqIefu

16.10.2019

Источник: http://bit.ly/2oqIefu

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28