Топбиз
Логин                    Пароль
Регистрация Забыли пароль?

карта сайта Главная
Новости:

XVIІI МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2020 2. 10-12 листопада 2020

Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації «Питна вода України».
AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.
Тематика: водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, технології обробки води, системи підготовки питної води, прилади та апаратура контролю якості води, фільтри побутового та спеціального призначення, промислові та локальні водоочисні пристрої, утилізація осаду, насоси та насосне обладнання для загальнопромислового, спеціального, комунального та побутового водопостачання і водовідведення, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води
Виставка AQUA UKRAINЕ:
- Це демонстрація потенціалу Вашого підприємства максимально широкої професійної аудиторії з України та з усіх куточків світу;
- Це найкращі ділові пропозиції та успішні контракти;
- Це вагомий пріоритет представленої продукції у державних закупівлях;
- Це зміцнення позицій і розширення сфери діяльності Вашого підприємства на українському ринку з виходом на міжнародний рівень співпраці.

11.12.2019

Источник: https://www.iec-expo.com.ua/aquaua-2020.html

Что ищем?:
Предприятие Товар Услуги

Расширенный поиск


Rambler's Top100

РАЗМЕЩАЙТЕСЬ НА TopBiz.com.ua! ЗДЕСЬ ДОСТУП К ЦЕЛЕВОЙ БИЗНЕС-АУДИТОРИИ СТРАН СНГ ВЫГОДНЫЕ СДЕЛКИ С ДЕЛОВЫМИ ПАРТНЕРАМИ В on-line РЕЖИМЕ АКЦИЯ! СТОИМОСТЬ РАЗМЕЩЕНИЯ - 35 грн/месяц!
Еще мы находимся в: Реклама у нас: Техподдержка:
       Россия - http://topbiz.com.ua/rus
     Украина - http://topbiz.com.ua/ukr
     Молдова - http://topbiz.com.ua/mold
       Телефон - +38 (0629) 47-05-23
     Телефон - +38 (067) 959-20-44
     Skype - topbiz.com.ua
       Телефон - +38 (050) 191-62-28